קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי - מה חשוב לדעת לפני שמתחילים?

מה בסך הכל ביקשתם? שלקוח יגלוש להנאתו ב"גוגל" וכאשר הוא יקליד נאמר: "מתקין פרגולות”, האתר שלכם יופיע ראשון, הגולש הנלהב יכנס לאתר, יתרשם וייצור אתכם קשר, העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר והוא יחזור אליכם תמיד כלקוח מרוצה. אבל מה? אתם כמובן לא מתקיני הפרגולות היחידים, ישנם מתקיני פרגולות נוספים עם אתרים מושקעים גם כן. גם הם יודעים שהופעה באחד מהמקומות הראשונים במנוע החיפוש זהו הגביע הקדוש של כל עסק. אם כך כיצד עושים זאת? חברת "בי-אינטראקטיב" נותנת פתרונות לקידום אתרים מקצועי אשר בעזרתם העסק שלכם יהפוך משמועה בין חברים למחוז חפצו של כל גולש.

מקוריות לשם התקדמות

כאשר מדברים על קידום אתרים מקצועי, לא מדובר בפעולה אוטומטית המופעלת על ידי תוכנה. אמנם משתמשים בתחום זה בתוכנות ייעודיות אך עיקר העבודה נעשית ע"י עובדים בשר ודם. המומחים לקידום אתרים של בי-אינטראקטיב יודעים לבחור את המילים הנכונות ולכתוב טקסטים מקוריים אשר אהובים במיוחד על מנועי החיפוש. מנועי החיפוש בתמורה מקדמים אותם בברכה על חשבון אתרים בוסריים שלא דואגים להתעדכן או אתרים עם תוכן שאינו מקורי. מומחי קידום האתרים שלנו מכירים את שיטת העבודה של מנוע החיפוש ודואגים להתעדכן בכל שינוי בדרכי פעולתו.

אז מה בעצם “בי -אינטראקטיב" מספקים?

אחת הפעולות האפקטיביות ביותר בקידום האתר שלך היא הטמעתן של מילות מפתח וביטויים שכיחים בהם משתמשים הגולשים כדי למצוא את השירות המבוקש. חברת "בי-אינטראקטיב" עורכת מחקר מעמיק של מילות מפתח וביטויים שכיחים על מנת לאתר את אותן מילים מבוקשות, ובכך להשיג קידום אפקטיבי יותר. כמו כן, מתבצעת בדיקה של ביצועי האתרים המתחרים שלך מאותו תחום. בנוסף "בי-אינטראקטיב" מתמחים בניהול תוכן מקצועי, מילוי האתר בשלל תיאורים, כותרות ותכנים מקוריים אשר מותאמים לקידומו בגוגל. דרך נוספת היא קידום האתר על ידי הוספת קישורים לאתר שלך באתרים אחרים מובילים. באמצעות מהלכים אלו ועוד, "בי-אינטראקטיב" דואגת למצות את מגוון האפשרות העסקיות שלך ברשת. מדובר בתהליך שלא קורה בן לילה ולכן החברה מלווה אותך לאורך כל תקופת הקידום ודואגים לעדכן אותך בדוחות תקופתיים לגבי מצב האתר במנועי החיפוש השונים.

גבוה בגוגל, גבוה בעסקים

צוות המומחים של בי אינטרקטיב מזמין אותך לפגישת ייעוץ על מנת שנוכל לשתף אותך בצעדים בהם יש לנקוט כשמדובר בקידום אתרים מקצועי וכיצד ניתן לגרום למנועי החיפוש להעדיף את דווקא האתר שלך על פני המתחרים. כמו בעסקים צריך לפעול מהר כי כל זמן שאתם מתמהמהים, ייתכן שהמתחרים שלכם ממשיכים לטפס במעלה הגוגל לכיוון המקום הראשון.

צרו איתנו קשר ואנו נשמח לעזור לעסק שלך להתקדם במנועי החיפוש ולקבל חשיפה גדולה יותר.

 

- האם אתם בעלי אתר שאינו מפיק את מלוא פוטנציאל העסק שלכם?
 

- האם אתם רוצים לבנות אתר חדש ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם?

- האם אתם מנהלי קיבוץ/ישוב קהילתי ומעוניינים לייעל ולשפר תהליכים?


1 מתוך 10 פונים בטופס זה יזכה בשעת ייעוץ מקצועית בשווי 450 ₪
שלח