ניהול תוכן

ניהול תוכן לאתר

בעידן בו אנו חיים, רשת האינטרנט מכילה כמעט את כל הידע האנושי הקיים. על מנת לסנן את כמויות המידע האינסופיות המצויות ברשת, נולדו מנועי החיפוש שתפקידם לסייע לגולשים להגיע בקלות ובמהירות לאתרים איכותיים המכילים את המידע אותו הם מחפשים.

ניהול תוכן לאתר הוא תחום מומחיות שתוצריו יאפשרו לך להציע לגולשים אתר אינטרנט תדמיתי, מסחרי או קהילתי, אשר מבין את צורכיהם ומעמיד לרשותם תוכן אמין, איכותי, רלבנטי, קל לניווט ופשוט להתמצאות: 

ניהול תוכן באתר תדמיתי: יכלול ניהול תכנים העוסקים בפעילויות, בחידושים ובשינויים הרלבנטיים לקהל היעד של המותג, או ללקוחותיה הקיימים והפוטנציאלים של החברה.

ניהול תוכן באתר מכירות: יכלול טיפול שוטף בתכנים שיווקיים כגון מבצעים חדשים, הטבות לגולשים, העלאת תיאורים ותמונות של מוצרים חדשים שהתווספו למלאי והסרת מוצרים שאזלו או ששיווקם הופסק, עדכון מפרטים טכניים למוצרים השונים, ניהול דירוגי איכות של הגולשים ועוד.

ניהול תוכן באתר קהילתי: יכלול עדכון שוטף של החלטות, הודעות, חדשות ומבזקים מטעם הרשות המקומית, עדכון ופרסום החלטות ופרוטוקולים של המועצה או המזכירות, פרסום אירועים וחגים יישוביים ותחזוקת מערכות שונות הכלולות באתר כגון מערכת להזמנת שירותים, פורום קהילתי , מערכת סקרים ועוד.

אתר העומד בקריטריונים של איכות ורלבנטיות, יזכה להבעת אמון - הן מהגולשים אשר ירבו לבקר בו והן ממנועי החיפוש, אשר יעניקו לו דירוג איכות גבוה ומיקום טוב יותר ברשימת תוצאות החיפוש.

שירותי ניהול התוכן של בי אינטראקטיב הדרך הנוחה לניהול התכנים באתר

ניהול תוכן מהווה חלק בלתי נפרד ממערך השיווק באינטרנט של כל חברה הרואה באינטרנט כלי שיווקי משמעותי לקידום מטרותיה העסקיות. ניהול תוכן לאתרים ע"י מומחי בי אינטראקטיב יאפשר לך ליהנות מאתר דינאמי, בו תוכל לעדכן בעצמך את התכנים, בקלות ובמהירות. בנוסף, תוכל להיעזר בשירותי הכותבים המקצועיים של בי-אינטראקטיב, אשר יספקו לך תכנים שיווקיים חדשים, עדכניים ורלבנטיים עבור קהל הגולשים שלך.

שירות ניהול התוכן כולל:

  • יצירת ממשקים לניהול תוכן האתר, המאפשרים הוספה עצמית של תכנים ותמונות ע"י הלקוח ועריכתם בקטגוריות שונות.
  • שירותי כתיבת תוכן: כתיבה שיווקית, כתיבה מקצועית וכתיבה לצורכי קידום במנועי החיפוש, הכוללים תכנים איכותיים ורלוונטיים המותאמים לתחומי העניין של הגולשים ולדרישות מנועי החיפוש.
  • ניהול תוכן עם אופטימיזציה לקידום האתר (description, keywords ,meta tags)
  • יצירת מנוע המשמש לחיפוש תכנים
  • ניהול דפי תוכן טיוטה שאינם מוצגים באתר
  • ניתוח ומעקב אחר תנועת הגולשים באתר ועריכת שיפורים בהתאם
  • יכולת עריכת טקסט מעוצב

 
 לניהול תוכן מקצועי עבור אתר האינטרנט שלך, צור קשר עם  
בי אינטראקטיב!

- האם אתם בעלי אתר שאינו מפיק את מלוא פוטנציאל העסק שלכם?
 

- האם אתם רוצים לבנות אתר חדש ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם?

- האם אתם מנהלי קיבוץ/ישוב קהילתי ומעוניינים לייעל ולשפר תהליכים?


1 מתוך 10 פונים בטופס זה יזכה בשעת ייעוץ מקצועית בשווי 450 ₪
שלח