אבטחת שרתים
אבטחת שרתים

שכרת חברת אחסון אתרים בחוות שרתים או ב"שרת על ענן", בארץ או בחו"ל.
האם אתה משוכנע שהמידע יקר הערך השוכן מחוץ לעסק או לחברה שלך מאובטח כראוי?
אבטחת שרתים היא עניין למומחים בלבד. הדורש ידע בשפות תכנות, מערכות הפעלה וטכנולוגיות חדשניות ולכן בי אינטראקטיב מעמידה לרשותך צוות אבטחת שרתים מיומן.

 
חומת אש
ספקי אחסון רבים מציעים ללקוחותיהם חומת אש המגנה על חוות השרתים. עם זאת, נפילה או הפסקה זמנית בחומת האש עקב תקלה או צורכי תחזוקה, חושפת את המידע המצוי באתר שלך לאיומים רבים. לכן, בי אינטראקטיב מתקינה בכל אתר שהיא מאחסנת, חומת אש פרטית ו- logging (לוג תעבורה) הנשלח בקביעות לאנשי המערכת אצלך באירגון.
 מערך הרשאות
ריבוי הרשאות וסיסמאות גישה פשוטות, מהוות עקב אכילס באבטחת שרתים. בי אינטראקטיב תלווה אותך ביצירת הרשאות גישה סלקטיביות וליצור סיסמאות בנות 8 תווים לפחות, המשלבות אותיות, מספרים וסימנים. או לאשר גישה באמצעות כרטיסים חכמים, אשר בלעדיהם הגישה למידע אינה אפשרית.  
 
 
מעקב צמוד
בי אינטראקטיב תבצע עבורך מעקב וניטור צמוד אחר השרתים שלך. באמצעות ניטור זה תוכל לדעת אילו שינויים התרחשו במערכת ומי האחראי להם, לסרוק את השרת, לאתר נקודות תורפה ולחסום אותן בפני פריצה.  
 
 
בקרת קוד 
לעיתים, למרות ההקפדה על מתן הרשאות גישה, בחירת סיסמאות איכותיות וביצוע מעקב שוטף, יש לשים לב לנקודת הקוד של הפלטפורמה עליה פועלות האפליקציות בשרת. בי אינטראקטיב תבדוק את הקוד באופן שוטף, תעדכן אותו, תלביש עליו טלאי אבטחה עפ"י הצורך ותסגור פרצות במידה ויתגלו.   
 
מעוניין באבטחת שרתים שתעניק לך שקט נפשי? צור קשר עם בי אינטראקטיב!  


- האם אתם בעלי אתר שאינו מפיק את מלוא פוטנציאל העסק שלכם?
 

- האם אתם רוצים לבנות אתר חדש ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם?

- האם אתם מנהלי קיבוץ/ישוב קהילתי ומעוניינים לייעל ולשפר תהליכים?


1 מתוך 10 פונים בטופס זה יזכה בשעת ייעוץ מקצועית בשווי 450 ₪
שלח