עסקים צומחים ברשת
פעם, כדי להגיע לקהל לקוחות חדש היית פותח את הארנק ומבזבז אלפי שקלים על פלייארים, או על קמפיין שיווקי בעיתון, ברדיו או בטלוויזיה...

פעם, כדי לשמור על קשר עם לקוחות קיימים היית צריך הרבה הרבה בולים והמון המון נייר...

היום עסקים צומחים ברשת האינטרנט.
 
קמפיינים שיווקיים הנעשים באמצעות המדיום האינטרנטי מאפשרים פילוח שוק דקדקני ותשואה מקסימלית על השקעה שלך. פעילות ברשתות החברתיות מאפשרת שמירה על קשרי לקוחות וחשיפה לקהלים חדשים. ובקליק קטן ניתן לשלוח לאלפי לקוחות או מתעניינים דיוור אלקטרוני שמגיע ישירות לתיבת הדואר שלהם.
 
הזמנים השתנו. הלקוחות שלך מבלים חלק גדול מהזמן שלהם ברשת האינטרנט. הצרכנים היום פונים למנועי החיפוש או לחברים ברשתות חברתיות כדי לחפש מידע אודות מוצר או שירות שמעניין אותם. היום יותר מתמיד חשוב לעסק לבנות לעצמו נוכחות יציבה ברשת האינטרנט.

אז מה עושים?
  1. בונים אתר – ולא סתם אתר! אתר שייצג בכבוד את העסק שלך, אתר ידידותי למשתמש, אתר קל לניווט, אתר ששם דגש על התאמה למנועי החיפוש. אתר שאופיין ועוצב על ידי אנשים שמבינים שיווק וטכנולוגיה.
  2. מגדילים את הנוכחות ומגדילים את החשיפה. דואגים להיות במגרש הביתי של הלקוחות. במקום בו הם מבלים זמן רב ובו הם מרגישים בנוח - ברשתות החברתיות. 
  3. יוצרים אינטרקציה עם הלקוחות ושומרים על קשר. פעם, עסק יכול היה "לשדר" באופן חד צדדי את המסר שלו. היום רשת האינטרנט מאפשרת לנו לייצר יחסי דיאלוג עם קהל היעד ולהבין ממנו מה מעניין אותו ומה הוא מחפש.
מחקרים מוכיחים שעסקים הפעילים ברשת האינטרנט צומחים ב 33% יותר מעסקים מקבילים שאינם שמים דגש על פעילות אינטרנטית. המומחים של בי אינטראקטיב חיים ונושמים שיווק, טכנולוגיה ואינטרנט. אנחנו כאן בכדי לסייע לעסק שלך לקבל חשיפה גדולה יותר ולצמוח. 
 
אנא צרו עמנו קשר באמצעות דוא"ל או באמצעות דף ה - צור קשר
 
צור קשר עוד היום והצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.  
  
- האם אתם בעלי אתר שאינו מפיק את מלוא פוטנציאל העסק שלכם?
 

- האם אתם רוצים לבנות אתר חדש ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם?

- האם אתם מנהלי קיבוץ/ישוב קהילתי ומעוניינים לייעל ולשפר תהליכים?


1 מתוך 10 פונים בטופס זה יזכה בשעת ייעוץ מקצועית בשווי 450 ₪
שלח