מגדילים את ההכנסות לישוב
מערכת BPORTAL – המערכת שמכניסה לישוב שלך כסף !

אם גם אתה כבר נהנה מכל היתרונות של מערכת ה BPORTAL רצינו ליידע אותך ביתרון נוסף: במערכת ניתן גם להגדיל את ההכנסות ליישוב.
 
מהי מערכת ה BPORTAL?
 
ה BPORTAL היא הפלטפורמה האינטרנטית המתקדמת ביותר לקיבוצים ולישובים קהילתיים, המבוססת על טכנולוגיית WEB.2.0 המאפשרת שיתוף תכני גולשים. BPORTAL, מציעה לחברי הקהילה ולמנהליה ממשק גרפי ידידותי, כלי עריכה דינאמי וקל לעדכון, יכולת ניהול עצמאית ומערכת הרשאות יעילה.
 
איך אני יכול להרוויח ממנה כסף?
 
אתר קהילתי פעיל ודינאמי מושך אליו מידי יום גולשים רבים מהקהילה ומחוצה לה, והיכן שיש תנועת גולשים יש הזדמנויות עסקיות! שירות משלוחי הפיצה המקומי, המוסך הקרוב, מספרה או אפילו הווטרינר ישמחו לקבל חשיפה ממוקדת לקהל יעד מקומי על בסיס קבוע ובעלות חודשית צנועה.
מנהל האתר יכול לפנות לעסקים אלו, להציג בפניהם את יתרונות הפרסום באתר האינטרנט הקהילתי ולהציע להם להשכיר שטחי פרסום מגוונים בעלויות משתנות.
 
אפשרות אחת: באנר פרסומי
 
מערכת הבי פורטל מאפשרת העלאת באנר פרסומי בקליק! בוחרים את האזור המתאים, לוחצים על הפלוס הירוק מעלים קובץ תמונה או פלאש ואפשר אפילו להכניס קישור – וזהו! הבנאר הפרסומי יצא לדרך...
השליטה נשארת אצל מנהל האתר והוא בקליק אחד שולט בהורדה והעלאה של הפרסום. פשוט להעלאות , פשוט להוריד ופשוט להקפיא פרסום.

אפשרות שניה: דף אינטרנטי לעסקים מקומיים
 
לעסקים מקומיים ישנה גם האפשרות להשתמש במערכת הבי פורטל ליצירת דף אינטרנטי הכולל את שם העסק, לוגו, תמונה, קישור לאתר רלוונטי, תוכן שיווקי ושעות פתיחה וקבלת קהל. הזנת התכנים היא פשוטה וקלה ונעשת על ידי בעל העסק. אין צורך בעיצוב מיוחד או הרשמה לאתר, בעל העסק יכול לעדכן בעצמו את כל הפרטים.
מנהל האתר מקבל את הבקשה לפרסום עם כל הפרטים שהזין בעל העסק ובעזרת לחיצה על כפתור יכול לפרסם או שלא בהתאם להחלטתו.

רוצים לדעת עוד? לפרטים נוספים לחצו כאן או חייגו 077-5331503
 
 
- האם אתם בעלי אתר שאינו מפיק את מלוא פוטנציאל העסק שלכם?
 

- האם אתם רוצים לבנות אתר חדש ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם?

- האם אתם מנהלי קיבוץ/ישוב קהילתי ומעוניינים לייעל ולשפר תהליכים?


1 מתוך 10 פונים בטופס זה יזכה בשעת ייעוץ מקצועית בשווי 450 ₪
שלח